Львівське.інфо

Індивідуальна довідкова система

Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Каталоги Каталог статей Львів Львів'янину Комунальні проблеми Як зняти будинок з балансу міської ради?

Як зняти будинок з балансу міської ради?

Така процедура регулюється ухвалою сесії № 2243 від 14.04.2005 р. «Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу міської ради житлового будинку, у якому приватизоване або викуплене житло, нежитлові приміщення, та передачу його у власність громадянам, юридичним особам і Положення про порядок передачі житлового комплексу, його частини з балансу міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або іншої юридичної особи».
Додаткова інформація
Зняття з балансу міської ради житлового будинку дає можливість мешканцям не платити за обслуговування будинку, тобто «квартплати», а також можливість приватизувати весь будинок та прибудинкову територію.
Опрацьовано
Матеріали належать ЛМР
Джерело
http://www.city-adm.lviv.ua
Переглядів
354
Щоб зняти з балансу міської ради житловий будинок потрібно:

1. Подати заяву встановленого зразка на ім’я директора департаменту житлового господарства та інфраструктури з підписами всіх дорослих членів, які є співвласниками будинку (підписи мають бути завірені в ЛКП).

До заяви додати: - копію документів, які посвідчують право власності на квартири (свідоцтво про право власності на квартиру, реєстраційні посвідчення);

* копію технічного паспорта на приватизоване житло у будинку, завірену в ЛКП;
* довідку Ф-« з ЛКП про прописку власників.

Документи подавати у «єдине вікно».

2. Після розгляду документів, директор департаменту видає наказ про зняття будинку з балансу міської ради.

3. На основі наказу ЛКП передає за актом будинок власникам.

4. Потрібно оформити свідоцтво про право власності у встановленому порядку на частки будинку та можна вирішувати питання приватизації прибудинкової території для обслуговування будинку.

Отримати консультацію щодо процедури зняття будинку із балансу міста можна у відділі експлуатації житлового фонду департаменту житлового господарства та інфраструктури за номером 297-58-98
Зображення (1)